PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36403}

Trójkąt

Triplex
5,1 42
oceny
5,1 10 1 42
Trójkąt
powrót do forum filmu Trójkąt

Dramat kryminalny.

ocenił(a) film na 4

Dla mnie ten film niewiele miał z komedii. W sumie trudno mi było znaleźć elementy komediowe. Nazwałabym to raczej dramatem kryminalnym. Podejrzewam, że sporo jest ludzi, którzy niesłusznie oskarżeni, a potem uniewinnieni wracają na wolność do.......niczego. Nie dziwię się, że mężczyzna, który stracił wszystko woli bezpieczny świat celi i więzienia niż zaczynanie od nowa, nie każdy ma silną psychikę i wolę walki. Ale mogę się mylić:)

ocenił(a) film na 6
kinga709

No tematyka faktycznie potencjalnie poważna. Ale ja w tym filmie ani kryminału ani dramtau nie widziałem. Durna komedia i tyle.

ocenił(a) film na 4
kangur_msc_CM

Rozumiem, że ta ocena jest za ....komedię:):p Moim zdaniem gust widza,jego indywidualne upodobania, spojrzenie decyduje o jego ocenie filmu:)

ocenił(a) film na 6
kinga709

Nie chodzi mi tu o ocenę, tylko o kwestię gatunku. Ten film nie jest poważny i nie próbuje wcale analizować tego problemu. Wykorzystuje go jedynie jako punkt wyjściowy dla masy absurdalnych sytuacji. A temat godny jest uwagi twórców poważniejszych filmów, poruszających taki aspekt tematu, o jakim piszesz w drugiej części swojej wypowiedzi.

ocenił(a) film na 4
kangur_msc_CM

Jak sam widzisz dlatego dałam 4/10. Ten film stanowczo nie utkwił mi nawet w połowie w pamięci tak jak "Skazani na Shawshank", który tak bardzo cenię.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones